C0805X102GMGEC
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0805 1NF 63V C0G 2%
Φύλλα δεδομένων: C0805X102GMGEC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C0805X102GMGEC Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0805 1NF 63V C0G 2% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 126340 pcs Φύλλο δεδομένων C0805X102GMGEC.pdf
Τάση - Ονομαστική 63V Ανοχή ±2%
Πάχος (Max) 0.039" (1.00mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά X
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Low ESL, Soft Termination
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1000pF ±2% 63V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
χωρητικότητα 1000pF εφαρμογές Boardflex Sensitive, ESD Protection
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C0805X102GMGEC7800
C0805X102GMGEC7800
Σε απόθεμα: 479503 pcs
Κατεβάστε: C0805X102GMGEC7800.pdf
RFQ
C0805X102GMGECAUTO
C0805X102GMGECAUTO
Σε απόθεμα: 501641 pcs
Κατεβάστε: C0805X102GMGECAUTO.pdf
RFQ
C0805X102GAGECAUTO7210
C0805X102GAGECAUTO7210
Περιγραφή: CAP CER 0805 1NF 250V C0G 2%
Κατεβάστε: C0805X102GAGECAUTO7210.pdf
C0805X102J1GACTU
C0805X102J1GACTU
Περιγραφή: CAP CER 1000PF 100V C0G/NP0 0805
Κατεβάστε: C0805X102J1GACTU.pdf
C0805X102GMGECAUTO7210
C0805X102GMGECAUTO7210