C0805X102F3GEC7210
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0805 1NF 25V C0G 1%
Φύλλα δεδομένων: C0805X102F3GEC7210.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C0805X102F3GEC7210 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0805 1NF 25V C0G 1% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 538966 pcs Φύλλο δεδομένων C0805X102F3GEC7210.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±1%
Πάχος (Max) 0.039" (1.00mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά X
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Low ESL, Soft Termination
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1000pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
χωρητικότητα 1000pF εφαρμογές Boardflex Sensitive, ESD Protection
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C0805X102F3HACAUTO
C0805X102F3HACAUTO
Περιγραφή: CAP CER 0805 1NF 25V ULTRA STABL
Σε απόθεμα: 752001 pcs
Κατεβάστε: C0805X102F3HACAUTO.pdf
RFQ
C0805X102F3GEC
C0805X102F3GEC