C0805F104K5RACAUTO
KEMETKEMET
C0805F104K5RACAUTO Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805
Φύλλα δεδομένων: C0805F104K5RACAUTO.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C0805F104K5RACAUTO Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 438283 pcs Φύλλο δεδομένων C0805F104K5RACAUTO.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.055" (1.40mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά FO-CAP
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα 399-6983-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 47 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Open Mode Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) χωρητικότητα 0.1µF