C0805C683KMRECAUTO
KEMETKEMET
C0805C683KMRECAUTO Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0805 68NF 63V X7R 10%
Φύλλα δεδομένων: C0805C683KMRECAUTO.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C0805C683KMRECAUTO Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0805 68NF 63V X7R 10% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1202427 pcs Φύλλο δεδομένων C0805C683KMRECAUTO.pdf
Τάση - Ονομαστική 63V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.043" (1.10mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 0.068µF ±10% 63V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
χωρητικότητα 0.068µF εφαρμογές Automotive, Bypass, Decoupling, ESD Protection
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C0805C683M1RECAUTO
C0805C683M1RECAUTO
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP CER 0805 68NF 100V X7R 20%
Σε απόθεμα: 1196127 pcs
Κατεβάστε: C0805C683M1RECAUTO.pdf
RFQ
C0805C683K8RACTU
C0805C683K8RACTU
Περιγραφή: CAP CER 0.068UF 10V X7R 0805
Κατεβάστε: C0805C683K8RACTU.pdf
RFQ
C0805C683KMRECAUTO7210
C0805C683KMRECAUTO7210
Κατεβάστε: C0805C683KMRECAUTO7210.pdf
C0805C683KMREC
C0805C683KMREC