C0805C682J3REC7210
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0805 6.8NF 25V X7R 5%
Φύλλα δεδομένων: C0805C682J3REC7210.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C0805C682J3REC7210 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0805 6.8NF 25V X7R 5% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1223463 pcs Φύλλο δεδομένων C0805C682J3REC7210.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.035" (0.88mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 6800pF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
χωρητικότητα 6800pF εφαρμογές Bypass, Decoupling, ESD Protection
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C0805C682J4HAC7800
C0805C682J4HAC7800
Περιγραφή: CAP CER 0805 6.8NF 16V ULTRA STA
Σε απόθεμα: 2160622 pcs
Κατεβάστε: C0805C682J4HAC7800.pdf
RFQ
C0805C682J3JAC7800
C0805C682J3JAC7800
Περιγραφή: CAP CER 6800PF 25V U2J 0805
Κατεβάστε: C0805C682J3JAC7800.pdf
RFQ
C0805C682J3REC
C0805C682J3REC