C0805C473F3GECAUTO
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0805 47NF 25V C0G 1%
Φύλλα δεδομένων: C0805C473F3GECAUTO.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C0805C473F3GECAUTO Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0805 47NF 25V C0G 1% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 950760 pcs Φύλλο δεδομένων C0805C473F3GECAUTO.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±1%
Πάχος (Max) 0.055" (1.40mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Low ESL
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 0.047µF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
χωρητικότητα 0.047µF εφαρμογές Automotive, Bypass, Decoupling, ESD Protection
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C0805C473F3GAC7800
C0805C473F3GAC7800
Περιγραφή: CAP CER 0.047UF 25V C0G/NP0 0805
Σε απόθεμα: 56932 pcs
Κατεβάστε: C0805C473F3GAC7800.pdf
RFQ
C0805C473F3GECAUTO7210
C0805C473F3GECAUTO7210
Κατεβάστε: C0805C473F3GECAUTO7210.pdf
RFQ
C0805C473F3GEC7800
C0805C473F3GEC7800
Κατεβάστε: C0805C473F3GEC7800.pdf
C0805C472MMRECAUTO7210
C0805C472MMRECAUTO7210
Περιγραφή: CAP CER 0805 4.7NF 63V X7R 20%
Κατεβάστε: C0805C472MMRECAUTO7210.pdf
C0805C473F3GEC
C0805C473F3GEC