C0805C393M3JACAUTO
KEMETKEMET
C0805C393M3JACAUTO Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.039UF 25V U2J 0805
Φύλλα δεδομένων: C0805C393M3JACAUTO.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C0805C393M3JACAUTO Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0.039UF 25V U2J 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 496895 pcs Φύλλο δεδομένων C0805C393M3JACAUTO.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.055" (1.40mm) Συντελεστής θερμοκρασίας U2J
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Low Dissipation Factor, Low ESL Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.039µF ±20% 25V Ceramic Capacitor U2J 0805 (2012 Metric) χωρητικότητα 0.039µF