C0805C360M1HACAUTO
KEMETKEMET
C0805C360M1HACAUTO Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0805 36PF 100V ULTRA STA
Φύλλα δεδομένων: C0805C360M1HACAUTO.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C0805C360M1HACAUTO Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0805 36PF 100V ULTRA STA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2593315 pcs Φύλλο δεδομένων C0805C360M1HACAUTO.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.035" (0.88mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X8R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Λεπτομερής περιγραφή 36pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X8R 0805 (2012 Metric) χωρητικότητα 36pF