C0805C334K3RECAUTO
KEMETKEMET
C0805C334K3RECAUTO Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0805 330NF 25V X7R 10%
Φύλλα δεδομένων: C0805C334K3RECAUTO.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C0805C334K3RECAUTO Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0805 330NF 25V X7R 10% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1305100 pcs Φύλλο δεδομένων C0805C334K3RECAUTO.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.039" (1.00mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 0.33µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
χωρητικότητα 0.33µF εφαρμογές Automotive, Bypass, Decoupling, ESD Protection
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C0805C334K3NACTU
C0805C334K3NACTU
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP CER 0.33UF 25V X8L 0805
Σε απόθεμα: 381971 pcs
Κατεβάστε: C0805C334K3NACTU.pdf
RFQ
C0805C334K4RALTU
C0805C334K4RALTU
Περιγραφή: CAP CER 0.33UF 16V X7R 0805
Κατεβάστε: C0805C334K4RALTU.pdf
RFQ
C0805C334K3REC
C0805C334K3REC