C0805C222MARECAUTO
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0805 2.2NF 250V X7R
Φύλλα δεδομένων: C0805C222MARECAUTO.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C0805C222MARECAUTO Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0805 2.2NF 250V X7R Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1407666 pcs Φύλλο δεδομένων C0805C222MARECAUTO.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.035" (0.88mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 2200pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
χωρητικότητα 2200pF εφαρμογές Automotive, Bypass, Decoupling, ESD Protection
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C0805C222MMGEC
C0805C222MMGEC
Περιγραφή: CAP CER 0805 2.2NF 63V C0G 20%
Σε απόθεμα: 361118 pcs
Κατεβάστε: C0805C222MMGEC.pdf
RFQ
C0805C222MAGEC7800
C0805C222MAGEC7800
Περιγραφή: CAP CER 0805 2.2NF 250V C0G
Κατεβάστε: C0805C222MAGEC7800.pdf
RFQ
C0805C222MARECAUTO7210
C0805C222MARECAUTO7210