C0805C222KARACAUTO
KEMETKEMET
C0805C222KARACAUTO Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0805 2.2NF 250V X7R 10%
Φύλλα δεδομένων: 1.C0805C222KARACAUTO.pdf2.C0805C222KARACAUTO.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C0805C222KARACAUTO Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0805 2.2NF 250V X7R 10% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 730091 pcs Φύλλο δεδομένων 1.C0805C222KARACAUTO.pdf2.C0805C222KARACAUTO.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.035" (0.88mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα 399-16649-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 45 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Low ESL, High Voltage Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 2200pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) χωρητικότητα 2200pF