C0805C200G5GALTU
KEMETKEMET
C0805C200G5GALTU Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 20PF 50V NP0 0805
Φύλλα δεδομένων: C0805C200G5GALTU.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C0805C200G5GALTU Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 20PF 50V NP0 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 302819 pcs Φύλλο δεδομένων C0805C200G5GALTU.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 50V
Ανοχή 20pF Πάχος (Max) C0G, NP0
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Σειρά L Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Ακροαματικότητα -
Πόλωση 0805 (2012 Metric) Άλλα ονόματα C0805C200G5GAL
C0805C200G5GAL7800
C0805C200G5GAL7867
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή C0805C200G5GALTU μόλυβδος Style 0.035" (0.88mm)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Διευρυμένη περιγραφή 20pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±2% Περιγραφή CAP CER 20PF 50V NP0 0805