C0805C152KAGECAUTO
KEMETKEMET
C0805C152KAGECAUTO Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0805 1.5NF 250V C0G
Φύλλα δεδομένων: C0805C152KAGECAUTO.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C0805C152KAGECAUTO Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0805 1.5NF 250V C0G Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1985258 pcs Φύλλο δεδομένων C0805C152KAGECAUTO.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.035" (0.88mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Low ESL
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1500pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
χωρητικότητα 1500pF εφαρμογές Automotive, Bypass, Decoupling, ESD Protection
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C0805C152KAGEC7800
C0805C152KAGEC7800
Κατασκευαστές: KEMET
Σε απόθεμα: 2387498 pcs
Κατεβάστε: C0805C152KAGEC7800.pdf
RFQ
C0805C152K8RACTU
C0805C152K8RACTU
Περιγραφή: CAP CER 1500PF 10V X7R 0805
Κατεβάστε: C0805C152K8RACTU.pdf
RFQ
C0805C152KAGEC
C0805C152KAGEC
Κατεβάστε: C0805C152KAGEC.pdf
C0805C152K8HAC7800
C0805C152K8HAC7800
Περιγραφή: CAP CER 0805 1.5NF 10V ULTRA STA
Κατεβάστε: C0805C152K8HAC7800.pdf
C0805C152KAGECAUTO7210
C0805C152KAGECAUTO7210