C0805C122K5RALTU
KEMETKEMET
C0805C122K5RALTU Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1200PF 50V X7R 0805
Φύλλα δεδομένων: C0805C122K5RALTU.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C0805C122K5RALTU Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 1200PF 50V X7R 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 759259 pcs Φύλλο δεδομένων C0805C122K5RALTU.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.035" (0.88mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά L
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα C0805C122K5RAL
C0805C122K5RAL7800
C0805C122K5RAL7867
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1200pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
χωρητικότητα 1200pF εφαρμογές General Purpose