C0805C101J5GALTU
KEMETKEMET
C0805C101J5GALTU Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 100PF 50V NP0 0805
Φύλλα δεδομένων: C0805C101J5GALTU.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C0805C101J5GALTU Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 100PF 50V NP0 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 950007 pcs Φύλλο δεδομένων C0805C101J5GALTU.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.035" (0.88mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά L
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Αλλα ονόματα C0805C101J5GAL
C0805C101J5GAL7800
C0805C101J5GAL7867
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 52 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 100pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) χωρητικότητα 100pF