C0603X332J4REC
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0603 3.3NF 16V X7R 5%
Φύλλα δεδομένων: C0603X332J4REC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C0603X332J4REC Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0603 3.3NF 16V X7R 5% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 418130 pcs Φύλλο δεδομένων C0603X332J4REC.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.034" (0.87mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά X
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Soft Termination
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 3300pF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
χωρητικότητα 3300pF εφαρμογές Bypass, Decoupling, Boardflex Sensitive, ESD Protection
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C0603X332J4RECAUTO7411
C0603X332J4RECAUTO7411
Σε απόθεμα: 2357518 pcs
Κατεβάστε: C0603X332J4RECAUTO7411.pdf
RFQ
C0603X332J4HACAUTO
C0603X332J4HACAUTO
Περιγραφή: CAP CER 0603 3.3NF 16V ULTRA STA
Σε απόθεμα: 1728643 pcs
Κατεβάστε: C0603X332J4HACAUTO.pdf
RFQ
C0603X332J4REC7411
C0603X332J4REC7411
Κατεβάστε: C0603X332J4REC7411.pdf
C0603X332J3REC7867
C0603X332J3REC7867
Περιγραφή: CAP CER 3300PF 25V X7R 0603
Κατεβάστε: C0603X332J3REC7867.pdf
C0603X332J5GEC7867
C0603X332J5GEC7867
Περιγραφή: CAP CER 3300PF 50V C0G/NP0 0603
Κατεβάστε: C0603X332J5GEC7867.pdf
C0603X332J4REC7867
C0603X332J4REC7867