C0603C822J3GAC7867
KEMETKEMET
C0603C822J3GAC7867 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 8200PF 25V NP0 0603
Φύλλα δεδομένων: C0603C822J3GAC7867.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C0603C822J3GAC7867 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 8200PF 25V NP0 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 591370 pcs Φύλλο δεδομένων C0603C822J3GAC7867.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.034" (0.87mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Αλλα ονόματα 399-17416-2
C0603C822J3GAC
C0603C822J3GACTU
C0603C822J3GACTU-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 54 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Low ESL Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 8200pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) χωρητικότητα 8200pF