C0603C821K5RALTU
KEMETKEMET
C0603C821K5RALTU Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 820PF 50V X7R 0603
Φύλλα δεδομένων: C0603C821K5RALTU.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C0603C821K5RALTU Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 820PF 50V X7R 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 580324 pcs Φύλλο δεδομένων C0603C821K5RALTU.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.034" (0.87mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά L
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Αλλα ονόματα C0603C821K5RAL
C0603C821K5RAL7867
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 54 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 820pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) χωρητικότητα 820pF