C0603C821J3GALTU
KEMETKEMET
C0603C821J3GALTU Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 820PF 25V NP0 0603
Φύλλα δεδομένων: C0603C821J3GALTU.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C0603C821J3GALTU Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 820PF 25V NP0 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 605725 pcs Φύλλο δεδομένων C0603C821J3GALTU.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 25V
Ανοχή 820pF Πάχος (Max) C0G, NP0
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Σειρά L Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Ακροαματικότητα -
Πόλωση 0603 (1608 Metric) Άλλα ονόματα C0603C821J3GAL
C0603C821J3GAL7867
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή C0603C821J3GALTU μόλυβδος Style 0.034" (0.87mm)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Διευρυμένη περιγραφή 820pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±5% Περιγραφή CAP CER 820PF 25V NP0 0603