C0603C474Z4VAC7867
KEMETKEMET
C0603C474Z4VAC7867 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.47UF 16V Y5V 0603
Φύλλα δεδομένων: C0603C474Z4VAC7867.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C0603C474Z4VAC7867 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0.47UF 16V Y5V 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 759080 pcs Φύλλο δεδομένων C0603C474Z4VAC7867.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή -20%, +80%
Πάχος (Max) 0.034" (0.87mm) Συντελεστής θερμοκρασίας Y5V (F)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Αλλα ονόματα 399-15409-2
C0603C474Z4VAC
C0603C474Z4VACTU
C0603C474Z4VACTU-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 44 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 0.47µF -20%, +80% 16V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0603 (1608 Metric) χωρητικότητα 0.47µF