C0603C473M4RECAUTO
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0603 47NF 16V X7R 20%
Φύλλα δεδομένων: C0603C473M4RECAUTO.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C0603C473M4RECAUTO Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0603 47NF 16V X7R 20% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2320570 pcs Φύλλο δεδομένων C0603C473M4RECAUTO.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.034" (0.87mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 0.047µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
χωρητικότητα 0.047µF εφαρμογές Automotive, Bypass, Decoupling, ESD Protection
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C0603C473M5REC7867
C0603C473M5REC7867
Περιγραφή: CAP CER 0.047UF 50V X7R 0603
Σε απόθεμα: 2038700 pcs
Κατεβάστε: C0603C473M5REC7867.pdf
RFQ
C0603C473M3RECAUTO
C0603C473M3RECAUTO
Περιγραφή: CAP CER 0.047UF 25V X7R 0603
Κατεβάστε: C0603C473M3RECAUTO.pdf
RFQ
C0603C473M4RECAUTO7411
C0603C473M4RECAUTO7411