C0603C392K5RACAUTO
KEMETKEMET
C0603C392K5RACAUTO Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 3900PF 50V X7R 0603
Φύλλα δεδομένων: C0603C392K5RACAUTO.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
8000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C0603C392K5RACAUTO Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 3900PF 50V X7R 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4696096 pcs Φύλλο δεδομένων C0603C392K5RACAUTO.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 50V
Ανοχή 3900pF Πάχος (Max) X7R
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Σειρά C Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα Automotive Ακροαματικότητα AEC-Q200
Πόλωση 0603 (1608 Metric) Άλλα ονόματα 399-6887-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή C0603C392K5RACAUTO μόλυβδος Style 0.034" (0.87mm)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Διευρυμένη περιγραφή 3900pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±10% Περιγραφή CAP CER 3900PF 50V X7R 0603