C0603C302G8JAC7867
KEMETKEMET
C0603C302G8JAC7867 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 3000PF 10V U2J 0603
Φύλλα δεδομένων: C0603C302G8JAC7867.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C0603C302G8JAC7867 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 3000PF 10V U2J 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 452940 pcs Φύλλο δεδομένων C0603C302G8JAC7867.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±2%
Πάχος (Max) 0.034" (0.87mm) Συντελεστής θερμοκρασίας U2J
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Αλλα ονόματα C0603C302G8JACTU
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Low Dissipation Factor, Low ESL
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 3000pF ±2% 10V Ceramic Capacitor U2J 0603 (1608 Metric)
χωρητικότητα 3000pF εφαρμογές General Purpose