C0603C222K4RECAUTO
KEMETKEMET
C0603C222K4RECAUTO Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0603 2.2NF 16V X7R 10%
Φύλλα δεδομένων: C0603C222K4RECAUTO.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C0603C222K4RECAUTO Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0603 2.2NF 16V X7R 10% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2974285 pcs Φύλλο δεδομένων C0603C222K4RECAUTO.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.034" (0.87mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 2200pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
χωρητικότητα 2200pF εφαρμογές Automotive, Bypass, Decoupling, ESD Protection
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C0603C222K4RECAUTO7411
C0603C222K4RECAUTO7411
Κατασκευαστές: KEMET
Σε απόθεμα: 3433190 pcs
Κατεβάστε: C0603C222K4RECAUTO7411.pdf
RFQ
C0603C222K4REC7411
C0603C222K4REC7411
Κατεβάστε: C0603C222K4REC7411.pdf
RFQ
C0603C222K4RALTU
C0603C222K4RALTU
Περιγραφή: CAP CER 2200PF 16V X7R 0603
Κατεβάστε: C0603C222K4RALTU.pdf
C0603C222K4REC
C0603C222K4REC