C0603C181M5HACAUTO
KEMETKEMET
C0603C181M5HACAUTO Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0603 180PF 50V ULTRA STA
Φύλλα δεδομένων: C0603C181M5HACAUTO.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C0603C181M5HACAUTO Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0603 180PF 50V ULTRA STA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3664818 pcs Φύλλο δεδομένων C0603C181M5HACAUTO.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.034" (0.87mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X8R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Λεπτομερής περιγραφή 180pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X8R 0603 (1608 Metric) χωρητικότητα 180pF