C0603C123F8JAC7867
KEMETKEMET
C0603C123F8JAC7867 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.012UF 10V U2J 0603
Φύλλα δεδομένων: C0603C123F8JAC7867.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C0603C123F8JAC7867 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0.012UF 10V U2J 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 244050 pcs Φύλλο δεδομένων C0603C123F8JAC7867.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάση - Ονομαστική 10V
Ανοχή 0.012µF Πάχος (Max) U2J
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Σειρά C Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose Ακροαματικότητα -
Πόλωση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή C0603C123F8JAC7867
μόλυβδος Style 0.034" (0.87mm) Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Low Dissipation Factor, Low ESL Ποσοστό αποτυχίας -
Διευρυμένη περιγραφή 0.012µF ±1% 10V Ceramic Capacitor U2J 0603 (1608 Metric) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±1%