C0603C121M3HAC7867
KEMETKEMET
C0603C121M3HAC7867 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0603 120PF 25V ULTRA STA
Φύλλα δεδομένων: C0603C121M3HAC7867.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C0603C121M3HAC7867 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0603 120PF 25V ULTRA STA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4188356 pcs Φύλλο δεδομένων C0603C121M3HAC7867.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.034" (0.87mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X8R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Αλλα ονόματα C0603C121M3HACTU
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Low ESL, High Temperature
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 120pF ±20% 25V Ceramic Capacitor X8R 0603 (1608 Metric)
χωρητικότητα 120pF εφαρμογές General Purpose