C0603C112J3GAC7867
KEMETKEMET
C0603C112J3GAC7867 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1100PF 25V C0G/NP0 0603
Φύλλα δεδομένων: C0603C112J3GAC7867.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C0603C112J3GAC7867 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 1100PF 25V C0G/NP0 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 500254 pcs Φύλλο δεδομένων C0603C112J3GAC7867.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.034" (0.87mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Αλλα ονόματα 399-14947-2
C0603C112J3GACTU
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 44 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 1100pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) χωρητικότητα 1100pF