C0603C112G4JACAUTO
KEMETKEMET
C0603C112G4JACAUTO Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1100PF 16V U2J 0603
Φύλλα δεδομένων: C0603C112G4JACAUTO.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C0603C112G4JACAUTO Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 1100PF 16V U2J 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 418465 pcs Φύλλο δεδομένων C0603C112G4JACAUTO.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±2%
Πάχος (Max) 0.034" (0.87mm) Συντελεστής θερμοκρασίας U2J
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Low Dissipation Factor, Low ESL Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 1100pF ±2% 16V Ceramic Capacitor U2J 0603 (1608 Metric) χωρητικότητα 1100pF