C0603C103J5RACAUTO
KEMETKEMET
C0603C103J5RACAUTO Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10000PF 50V X7R 0603
Φύλλα δεδομένων: C0603C103J5RACAUTO.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C0603C103J5RACAUTO Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 10000PF 50V X7R 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2519702 pcs Φύλλο δεδομένων C0603C103J5RACAUTO.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.034" (0.87mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Αλλα ονόματα 399-12983-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 54 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά - Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 10000pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) χωρητικότητα 10000pF