C0603C103J4REC7411
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0603 10NF 16V X7R 5%
Φύλλα δεδομένων: C0603C103J4REC7411.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
15000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C0603C103J4REC7411 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0603 10NF 16V X7R 5% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4052122 pcs Φύλλο δεδομένων C0603C103J4REC7411.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.034" (0.87mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 10000pF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)
χωρητικότητα 10000pF εφαρμογές Bypass, Decoupling, ESD Protection