C0603C103J4GALTU
KEMETKEMET
C0603C103J4GALTU Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10000PF 16V NP0 0603
Φύλλα δεδομένων: C0603C103J4GALTU.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C0603C103J4GALTU Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 10000PF 16V NP0 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 411064 pcs Φύλλο δεδομένων C0603C103J4GALTU.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.034" (0.87mm) Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Σειρά L
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Αλλα ονόματα C0603C103J4GAL
C0603C103J4GAL7867
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 10000pF ±5% 16V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
χωρητικότητα 10000pF εφαρμογές General Purpose