C0402C201M4HAC7867
KEMETKEMET
C0402C201M4HAC7867 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0402 200PF 16V ULTRA STA
Φύλλα δεδομένων: C0402C201M4HAC7867.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C0402C201M4HAC7867 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0402 200PF 16V ULTRA STA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6672235 pcs Φύλλο δεδομένων C0402C201M4HAC7867.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.022" (0.55mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X8R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Αλλα ονόματα C0402C201M4HACTU
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Low ESL, High Temperature
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 200pF ±20% 16V Ceramic Capacitor X8R 0402 (1005 Metric)
χωρητικότητα 200pF εφαρμογές General Purpose