C0402C201F5JAC7867
KEMETKEMET
C0402C201F5JAC7867 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 200PF 50V U2J 0402
Φύλλα δεδομένων: C0402C201F5JAC7867.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C0402C201F5JAC7867 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 200PF 50V U2J 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 289450 pcs Φύλλο δεδομένων C0402C201F5JAC7867.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±1%
Πάχος (Max) 0.022" (0.55mm) Συντελεστής θερμοκρασίας U2J
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Αλλα ονόματα C0402C201F5JACTU
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Low Dissipation Factor, Low ESL
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 200pF ±1% 50V Ceramic Capacitor U2J 0402 (1005 Metric)
χωρητικότητα 200pF εφαρμογές General Purpose