C0402C153M5REC7411
KEMETKEMET
KEMET
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0402 15NF 50V X7R 20%
Φύλλα δεδομένων: C0402C153M5REC7411.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
50000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος C0402C153M5REC7411 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 0402 15NF 50V X7R 20% Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5616271 pcs Φύλλο δεδομένων C0402C153M5REC7411.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.022" (0.55mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Σειρά C
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 11 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 0.015µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)
χωρητικότητα 0.015µF εφαρμογές Bypass, Decoupling, ESD Protection
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
C0402C153M4REC7867
C0402C153M4REC7867
Περιγραφή: CAP CER 0402 15NF 16V X7R 20%
Σε απόθεμα: 4125704 pcs
Κατεβάστε: C0402C153M4REC7867.pdf
RFQ
C0402C153M4RECAUTO
C0402C153M4RECAUTO
Κατεβάστε: C0402C153M4RECAUTO.pdf
RFQ
C0402C153M5REC
C0402C153M5REC