B76006D2279M50K14
KEMETKEMET
B76006D2279M50K14 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT POLY 220UF 6.3V 2917
Φύλλα δεδομένων: B76006D2279M50K14.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος B76006D2279M50K14 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP TANT POLY 220UF 6.3V 2917 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4795 pcs Φύλλο δεδομένων B76006D2279M50K14.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Τύπος Molded
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)