ALS81C562QM500
KEMETKEMET
ALS81C562QM500 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 5600UF 20% 500V SCREW
Φύλλα δεδομένων: ALS81C562QM500.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
48 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ALS81C562QM500 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP ALUM 5600UF 20% 500V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1254 pcs Φύλλο δεδομένων ALS81C562QM500.pdf
Τάση - Ονομαστική 500V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 3.543" Dia (90.00mm)
Σειρά ALS81 Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 16.2A @ 100Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 24.5A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 1.252" (31.80mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση 32 mOhms Ύψος - Καθήμενοι (Max) 5.236" (133.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 43 mOhm @ 100Hz Λεπτομερής περιγραφή 5600µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 43 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 5600µF εφαρμογές General Purpose