ALS81A432KE200
KEMETKEMET
ALS81A432KE200 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 4300UF 20% 200V SCREW
Φύλλα δεδομένων: ALS81A432KE200.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
96 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ALS81A432KE200 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP ALUM 4300UF 20% 200V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5838 pcs Φύλλο δεδομένων ALS81A432KE200.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 2.008" Dia (51.00mm)
Σειρά ALS81 Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 7.9A @ 100Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 12.1A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.874" (22.20mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση 49 mOhms Ύψος - Καθήμενοι (Max) 3.307" (84.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 70 mOhm @ 100Hz Λεπτομερής περιγραφή 4300µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 70 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 4300µF εφαρμογές General Purpose