ALS70G163NS350
KEMETKEMET
ALS70G163NS350 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 16000UF 20% 350V SCREW
Φύλλα δεδομένων: ALS70G163NS350.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
48 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ALS70G163NS350 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP ALUM 16000UF 20% 350V SCREW Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1212 pcs Φύλλο δεδομένων ALS70G163NS350.pdf
Τάση - Ονομαστική 350V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 3.031" Dia (77.00mm)
Σειρά ALS70 Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 23.1A @ 100Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 29.9A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - Screw Terminals Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 1.252" (31.80mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση 12 mOhms Ύψος - Καθήμενοι (Max) 7.717" (196.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 17 mOhm @ 100Hz Λεπτομερής περιγραφή 16000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 17 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 16000µF εφαρμογές General Purpose