A755MS108M1AAAE013
KEMETKEMET
A755MS108M1AAAE013 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM POLY 1000UF 20% 10V T/H
Φύλλα δεδομένων: A755MS108M1AAAE013.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος A755MS108M1AAAE013 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP ALUM POLY 1000UF 20% 10V T/H Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 157542 pcs Φύλλο δεδομένων A755MS108M1AAAE013.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Τύπος Polymer
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm) Σειρά A755
Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 255mA @ 120Hz Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 5.1A @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 399-14116
A755MS108M1AAAE013-ND
EA755MS108M1AAA
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 13 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 1000µF 10V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 13 mOhm 5000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 1000µF εφαρμογές General Purpose