A72QT3100AA02M
KEMETKEMET
A72QT3100AA02M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 0.1UF 20% 1KVDC AXIAL
Φύλλα δεδομένων: A72QT3100AA02M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος A72QT3100AA02M Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP FILM 0.1UF 20% 1KVDC AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 29233 pcs Φύλλο δεδομένων A72QT3100AA02M.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 1000V (1kV) Τάση Αξιολόγηση - AC 400V
Ανοχή ±20% Λήξη PC Pins
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.748" Dia x 1.299" L (19.00mm x 33.00mm) Σειρά A72
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 399-11753
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 45 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.1µF Film Capacitor 400V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Axial
χωρητικότητα 0.1µF εφαρμογές DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
A720
A720
Κατασκευαστές: TPI (Test Products International)
Περιγραφή: CALIBRATION KIT
Σε απόθεμα: 4067 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
A72UT2470AA00K
A72UT2470AA00K
Κατασκευαστές: KEMET
Περιγραφή: CAP FILM 0.047UF 10% 2KVDC AXIAL
Κατεβάστε: A72UT2470AA00K.pdf
RFQ
Περιγραφή: CAP FILM 0.022UF 10% 2KVDC AXIAL
Κατεβάστε: A72UT2220AA00K.pdf
A723
A723
Περιγραφή: HARD CARRYING CASE
Κατεβάστε:
A72.30BN/6
A72.30BN/6
Κατασκευαστές: Laird Technologies - Antennas
Περιγραφή: ANT DUCK A 1/4 BNCM 72.30MHZ
A721
A721
Περιγραφή: REPLACEMENT SENSOR W/CAP
A72PL8
A72PL8
Περιγραφή: RF ANT 72MHZ WHIP STR PL CONN 8"
Κατεβάστε: A72PL8.pdf
A72QK2100ZA00M
A72QK2100ZA00M
Περιγραφή: CAP FILM 10000PF 20% 1KVDC AXIAL
Κατεβάστε: A72QK2100ZA00M.pdf
A722
A722
Περιγραφή: SENSOR PROTECTIVE CAP
A72UQ2100AA00K
A72UQ2100AA00K
Περιγραφή: CAP FILM 10000PF 10% 2KVDC AXIAL
Κατεβάστε: A72UQ2100AA00K.pdf
A72PL6
A72PL6
Περιγραφή: RF ANT 72MHZ WHIP STR PL CONN 6"
Κατεβάστε: A72PL6.pdf
A72S
A72S
Περιγραφή: RF ANT 72MHZ WHIP STR NMO CONN
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών