A700X107M12RATE012
KEMETKEMET
KEMET
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος ALU POLY SMD 7343 100UF 20% 12.5
Φύλλα δεδομένων: A700X107M12RATE012.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος A700X107M12RATE012 Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή ALU POLY SMD 7343 100UF 20% 12.5 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 55389 pcs Φύλλο δεδομένων A700X107M12RATE012.pdf
Τάση - Ονομαστική 12.5V Τύπος Polymer
Ανοχή ±20% Surface Mount Οικόπεδο -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Σειρά AO-Cap A700
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 4.3A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Συσκευασία - Συσκευασία / υπόθεση 2917 (7343 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 54 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.169" (4.30mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 12 mOhm Λεπτομερής περιγραφή 100µF 12.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 12 mOhm 2000 Hrs @ 125°C
χωρητικότητα 100µF εφαρμογές General Purpose