50HV25N152KCM
KEMETKEMET
50HV25N152KCM Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1500PF 5KV NP0 RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 50HV25N152KCM.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 831 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 831 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 50HV25N152KCM
Αριθμός εξαρτήματος 50HV25N152KCM Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 1500PF 5KV NP0 RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 831 pcs Φύλλο δεδομένων 50HV25N152KCM.pdf
Τάση - Ονομαστική 5000V (5kV) Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας C0G, NP0
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.670" L x 0.271" W (17.02mm x 6.89mm) Σειρά HV
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 200°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 54 Weeks μόλυβδος Style Straight
μόλυβδος Απόσταση 0.575" (14.60mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.600" (15.24mm) Χαρακτηριστικά High Voltage, High Temperature
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1500pF ±10% 5000V (5kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
χωρητικότητα 1500pF εφαρμογές Downhole