1515B103K102S
KEMETKEMET
KEMET
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: KEMET
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 10000PF 1KV X7R SMD
Φύλλα δεδομένων: 1515B103K102S.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 617 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 617 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 1515B103K102S
Αριθμός εξαρτήματος 1515B103K102S Κατασκευαστής KEMET
Περιγραφή CAP CER 10000PF 1KV X7R SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 617 pcs Φύλλο δεδομένων 1515B103K102S.pdf
Τάση - Ονομαστική 1000V (1kV) Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) 0.140" (3.55mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard SMD Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 54 Weeks μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά High Voltage, High Temperature
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 10000pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R Nonstandard SMD
χωρητικότητα 10000pF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
1515C B591000
1515C B591000
Κατασκευαστές: Belden
Περιγραφή: 20 PR #24 PO FS PVC FS PVC
Σε απόθεμα: 10 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
1515B152K202PM
1515B152K202PM
Περιγραφή: CAP CER 1500PF 2KV X7R SMD
Σε απόθεμα: 509 pcs
Κατεβάστε: 1515B152K202PM.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Weidmuller
Περιγραφή: TERM BLOCK HDR 12POS 5.08MM
Σε απόθεμα: 47691 pcs
Κατεβάστε: 1515910000.pdf
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: BOOT ADAPTER
Σε απόθεμα: 273 pcs
Κατεβάστε: 1516-10-341012.pdf
1516
Κατασκευαστές: Curtis Industries
Περιγραφή: CONN BARRIER STRP 16CIRC 0.375"
Σε απόθεμα: 27600 pcs
Κατασκευαστές: Phoenix Contact
Περιγραφή: CABLE PNL MNT 8POS SKT-WIRE .5M
Κατασκευαστές: Phoenix Contact
Περιγραφή: CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER
15158B
15158B
Κατασκευαστές: Essentra Components
Περιγραφή: BLANKING PLUG: .587 IN (14.9 MM)
Κατεβάστε:
1515W
1515W
Περιγραφή: CONN BARRIER STRP 15CIRC 0.375"
Κατεβάστε: 1515W.pdf
Κατασκευαστές: Belden
Σε απόθεμα: 26 pcs
Περιγραφή: BLANKING PLUG: .610 IN (15.5 MM)
Κατασκευαστές: Weidmuller
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών