L-15W47NJV4E
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-15W47NJV4E Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Johanson Technology
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 47NH 500MA 150 MOHM
Φύλλα δεδομένων: L-15W47NJV4E.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του L-15W47NJV4E
Αριθμός εξαρτήματος L-15W47NJV4E Κατασκευαστής Johanson Technology
Περιγραφή FIXED IND 47NH 500MA 150 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 712732 pcs Φύλλο δεδομένων L-15W47NJV4E.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 (2012 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά -
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 60 @ 500MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ceramic
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 25MHz Επαγωγή 47nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.055" (1.40mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 1.7GHz
Λεπτομερής περιγραφή 47nH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 150 mOhm Max 0805 (2012 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 150 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 500mA Τρέχουσες - Κορεσμός -