L-15W2N2SV4E
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-15W2N2SV4E Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Johanson Technology
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2NH 800MA 60 MOHM
Φύλλα δεδομένων: L-15W2N2SV4E.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του L-15W2N2SV4E
Αριθμός εξαρτήματος L-15W2N2SV4E Κατασκευαστής Johanson Technology
Περιγραφή FIXED IND 2.2NH 800MA 60 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 894102 pcs Φύλλο δεδομένων L-15W2N2SV4E.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±0.3nH
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 (2012 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά -
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 50 @ 1GHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ceramic
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 250MHz Επαγωγή 2.2nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.055" (1.40mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 6GHz
Λεπτομερής περιγραφή 2.2nH Unshielded Wirewound Inductor 800mA 60 mOhm Max 0805 (2012 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 60 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 800mA Τρέχουσες - Κορεσμός -