L-15F4R7KV4E
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-15F4R7KV4E Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Johanson Technology
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 4.7UH 180MA 2.8 OHM
Φύλλα δεδομένων: L-15F4R7KV4E.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του L-15F4R7KV4E
Αριθμός εξαρτήματος L-15F4R7KV4E Κατασκευαστής Johanson Technology
Περιγραφή FIXED IND 4.7UH 180MA 2.8 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 736036 pcs Φύλλο δεδομένων L-15F4R7KV4E.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 (2012 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά -
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 15 @ 8MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 8MHz Επαγωγή 4.7µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.055" (1.40mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 50MHz
Λεπτομερής περιγραφή 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 180mA 2.8 Ohm Max 0805 (2012 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 2.8 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 180mA Τρέχουσες - Κορεσμός -