L-15F10RJV4E
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-15F10RJV4E Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Johanson Technology
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 10UH 80MA SMD
Φύλλα δεδομένων: L-15F10RJV4E.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του L-15F10RJV4E
Αριθμός εξαρτήματος L-15F10RJV4E Κατασκευαστής Johanson Technology
Περιγραφή FIXED IND 10UH 80MA SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 783095 pcs Φύλλο δεδομένων L-15F10RJV4E.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 (2012 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά -
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 60 @ 500MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 8MHz Επαγωγή 10µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.055" (1.40mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 40MHz
Λεπτομερής περιγραφή 10µH Unshielded Wirewound Inductor 80mA 0805 (2012 Metric) Αντίσταση DC (DCR) -
τρέχουσα Αξιολόγηση 80mA Τρέχουσες - Κορεσμός -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
L-15F1R2KV4E
L-15F1R2KV4E
Περιγραφή: FIXED IND 1.2UH 150MA 2.38 OHM
Σε απόθεμα: 710777 pcs
Κατεβάστε: L-15F1R2KV4E.pdf
RFQ
L-15C9N0JV4E
L-15C9N0JV4E
Περιγραφή: FIXED IND 9NH 300MA SMD
Κατεβάστε: L-15C9N0JV4E.pdf
RFQ
L-157
L-157
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: THE L-157 REPLACEMENT SPIDER CLI
Κατεβάστε:
L-15F1R0JV4E
L-15F1R0JV4E
Περιγραφή: FIXED IND 1UH 180MA 2.13 OHM SMD
Κατεβάστε: L-15F1R0JV4E.pdf
L-153SG
L-153SG
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: WELDING SHIELD ASSEMBLY (INCLUDE
Σε απόθεμα: 739 pcs
Κατεβάστε: L-153SG.pdf
L-15F1R0KV4E
L-15F1R0KV4E
Κατεβάστε: L-15F1R0KV4E.pdf
L-153
L-153
Περιγραφή: THIS WELDING SHIELD, 4 1/2 INCHE
Σε απόθεμα: 797 pcs
Κατεβάστε: L-153.pdf
L-15F10RKV4E
L-15F10RKV4E
Περιγραφή: FIXED IND 10UH 80MA 5 OHM SMD
Κατεβάστε: L-15F10RKV4E.pdf
L-15F1R2JV4E
L-15F1R2JV4E
Κατεβάστε: L-15F1R2JV4E.pdf
L-154SG
L-154SG
Περιγραφή: 3M SILVER FRONT PANEL L-154S
Κατεβάστε:
L-15F1R5JV4E
L-15F1R5JV4E
Περιγραφή: FIXED IND 1.5UH 130MA 2.9 OHM
Κατεβάστε: L-15F1R5JV4E.pdf
L-152-5
L-152-5
Περιγραφή: THIS COVER PLATE, 4-1/2 INCHES X
Σε απόθεμα: 902 pcs
Κατεβάστε: L-152-5.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών