L-14W4N7CV4E
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-14W4N7CV4E Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Johanson Technology
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 4.7NH 700MA 110 MOHM
Φύλλα δεδομένων: L-14W4N7CV4E.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του L-14W4N7CV4E
Αριθμός εξαρτήματος L-14W4N7CV4E Κατασκευαστής Johanson Technology
Περιγραφή FIXED IND 4.7NH 700MA 110 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 693804 pcs Φύλλο δεδομένων L-14W4N7CV4E.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±0.2nH
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0603 (1608 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά -
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 60 @ 900MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ceramic
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 900MHz Επαγωγή 4.7nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.037" (0.94mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 5.8GHz
Λεπτομερής περιγραφή 4.7nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 110 mOhm Max 0603 (1608 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 110 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 700mA Τρέχουσες - Κορεσμός -