L-14C43NJV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-14C43NJV4T Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Johanson Technology
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 43NH 300MA SMD
Φύλλα δεδομένων: L-14C43NJV4T.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του L-14C43NJV4T
Αριθμός εξαρτήματος L-14C43NJV4T Κατασκευαστής Johanson Technology
Περιγραφή FIXED IND 43NH 300MA SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Χωρίς μόλυβδο με απαλλαγή / Συμβατότητα RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4733 pcs Φύλλο δεδομένων L-14C43NJV4T.pdf
Τύπος Multilayer Ανοχή ±5%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0603 (1608 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά -
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric)
Αλλα ονόματα L-14C43NJV4E
L-14C43NJV4E-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100MHz Επαγωγή 43nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.037" (0.95mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 43nH Unshielded Multilayer Inductor 300mA 0603 (1608 Metric) Αντίσταση DC (DCR) -
τρέχουσα Αξιολόγηση 300mA Τρέχουσες - Κορεσμός -